Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
Friendlies

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Italy U20 - England U20

Friendlies · World · 27.03.2026

Match information

Etap
Friendly International
Stadion
Riano Athletic Center
Miasto
Riano

Match Insight

Italy U20 - England U20 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
X
2

Predykcje

Italy U20
50%
Italy U20
50%
Remis
0%
England U20
England U20

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Italy U20
Over/Under bramek
Porada Double chance : Italy U20 or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Italy U20 vs England U20
0% Forma 0%
0% Atak 0%
0% Obrona 0%
0% Rozkład Poissona 0%
71% Bezpośrednie starcia 29%
64% Bramki 36%
67.5% Łącznie 32.5%
Italy U20

Italy U20 — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
England U20

England U20 — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)