Specjalna oferta bukmacherska
Ligue 1

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: JS Saoura - ASO Chlef

Ligue 1 · algeria · 05-09-2025

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
Stade du 20 Août 1955
Miasto
Bechar

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
ASO Chlef 1:2 JS Saoura

Match Insight

JS Saoura - ASO Chlef — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

JS Saoura
45%
JS Saoura
45%
Remis
10%
ASO Chlef
ASO Chlef

Prognoza

Przewidywany zwycięzca JS Saoura
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : JS Saoura or draw and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

JS Saoura vs ASO Chlef
50% Form 50%
67% Att 33%
40% Def 60%
0% Poisson Distribution 0%
71% H2h 29%
53% Goals 47%
56.2% Total 43.8%
JS Saoura

JS Saoura — statystyki

Forma drużyny 17%
Skuteczność ataku 25%
Skuteczność obrony 63%
Bramki strzelone
2 (śr. 1.0)
Bramki stracone
3 (śr. 1.5)
ASO Chlef

ASO Chlef — statystyki

Forma drużyny 17%
Skuteczność ataku 13%
Skuteczność obrony 75%
Bramki strzelone
1 (śr. 0.5)
Bramki stracone
2 (śr. 1.0)