Specjalna oferta bukmacherska
Botola 2

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: KAC Kenitra - Raja Beni Mellal

Botola 2 · morocco · 28-09-2025

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Stadion
Stade Municipal de Kénitra
Miasto
Kénitra

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Raja Beni Mellal : KAC Kenitra

Match Insight

KAC Kenitra - Raja Beni Mellal — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

KAC Kenitra
0%
KAC Kenitra
50%
Remis
50%
Raja Beni Mellal
Raja Beni Mellal

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Raja Beni Mellal
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Raja Beni Mellal
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

KAC Kenitra vs Raja Beni Mellal
0% Form 0%
0% Att 0%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
36% H2h 64%
40% Goals 60%
38.0% Total 62.0%
KAC Kenitra

KAC Kenitra — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Raja Beni Mellal

Raja Beni Mellal — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)