Specjalna oferta bukmacherska
2. Bundesliga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Karlsruher SC - SC Paderborn 07

2. Bundesliga · germany · 13-12-2025

Match Insight

Karlsruher SC - SC Paderborn 07 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Karlsruher SC
10%
Karlsruher SC
45%
Remis
45%
SC Paderborn 07
SC Paderborn 07

Prognoza

Przewidywany zwycięzca SC Paderborn 07
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or SC Paderborn 07
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Karlsruher SC vs SC Paderborn 07
33% Form 67%
55% Att 45%
33% Def 67%
41% Poisson Distribution 59%
50% H2h 50%
50% Goals 50%
43.7% Total 56.3%
Karlsruher SC

Karlsruher SC — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 38%
Skuteczność obrony 13%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
14 (śr. 2.8)
SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 31%
Skuteczność obrony 56%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)