Specjalna oferta bukmacherska
J1 League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Kawasaki Frontale - Albirex Niigata

J1 League · japan · 25-06-2025

Match Insight

Kawasaki Frontale - Albirex Niigata — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Kawasaki Frontale
35%
Kawasaki Frontale
35%
Remis
30%
Albirex Niigata
Albirex Niigata

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Kawasaki Frontale
Over/Under bramek
Porada Double chance : Kawasaki Frontale or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Kawasaki Frontale vs Albirex Niigata
57% Form 43%
57% Att 43%
56% Def 44%
72% Poisson Distribution 28%
29% H2h 71%
45% Goals 55%
52.7% Total 47.3%
Kawasaki Frontale

Kawasaki Frontale — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 67%
Skuteczność obrony 42%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
Albirex Niigata

Albirex Niigata — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 25%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)