Specjalna oferta bukmacherska
AFC Champions League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Kawasaki Frontale - Shanghai Shenhua

AFC Champions League · world · 12-03-2025

Match Insight

Kawasaki Frontale - Shanghai Shenhua — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Kawasaki Frontale
45%
Kawasaki Frontale
45%
Remis
10%
Shanghai Shenhua
Shanghai Shenhua

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Kawasaki Frontale
Over/Under bramek
Porada Winner : Kawasaki Frontale
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Kawasaki Frontale vs Shanghai Shenhua
67% Form 33%
68% Att 32%
86% Def 14%
91% Poisson Distribution 9%
0% H2h 100%
0% Goals 100%
78.0% Total 22.0%
Kawasaki Frontale

Kawasaki Frontale — statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 87%
Skuteczność obrony 93%
Bramki strzelone
13 (śr. 2.6)
Bramki stracone
1 (śr. 0.2)
Shanghai Shenhua

Shanghai Shenhua — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 40%
Skuteczność obrony 60%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)