Specjalna oferta bukmacherska
Regionalliga - Mitte

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: LASK Juniors - Wohnbau Dietach

Regionalliga - Mitte · austria · 12-10-2025

Informacje o meczu

Etap
11. kolejka
Stadion
voestalpine Stadion
Miasto
Pasching

Ostatnie mecze i forma

Match Insight

LASK Juniors - Wohnbau Dietach — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

LASK Juniors
50%
LASK Juniors
50%
Remis
0%
Wohnbau Dietach
Wohnbau Dietach

Prognoza

Przewidywany zwycięzca LASK Juniors
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Winner : LASK Juniors and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

LASK Juniors vs Wohnbau Dietach
73% Form 27%
73% Att 27%
71% Def 29%
81% Poisson Distribution 19%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
74.5% Total 25.5%
LASK Juniors

LASK Juniors — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 76%
Skuteczność obrony 76%
Bramki strzelone
16 (śr. 3.2)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Wohnbau Dietach

Wohnbau Dietach — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 43%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
12 (śr. 2.4)