Specjalna oferta bukmacherska
National 2 - Group B

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Les Herbiers - Dinan Léhon

National 2 - Group B · france · 19-04-2025

Informacje o meczu

Etap
26. kolejka
Stadion
Stade Massabielle
Miasto
Les Herbiers

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Dinan Léhon 1:2 Les Herbiers

Match Insight

Les Herbiers - Dinan Léhon — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Les Herbiers
45%
Les Herbiers
45%
Remis
10%
Dinan Léhon
Dinan Léhon

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Les Herbiers
Over/Under bramek
Porada Double chance : Les Herbiers or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Les Herbiers vs Dinan Léhon
50% Form 50%
47% Att 53%
67% Def 33%
65% Poisson Distribution 35%
100% H2h 0%
67% Goals 33%
59.2% Total 40.8%
Les Herbiers

Les Herbiers — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 73%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Dinan Léhon

Dinan Léhon — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 67%
Skuteczność obrony 47%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)