Specjalna oferta bukmacherska
UEFA Europa Conference League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Lincoln Red Imps FC - Lech Poznan

UEFA Europa Conference League · world · 23-10-2025

Match Insight

Lincoln Red Imps FC - Lech Poznan — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
5.1
X
4.2
2
1.62

Predykcje

Lincoln Red Imps FC
0%
Lincoln Red Imps FC
50%
Remis
50%
Lech Poznan
Lech Poznan

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Lech Poznan
Over/Under +2.5 bramek
Porada Combo Winner : Lech Poznan and +2.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Lincoln Red Imps FC vs Lech Poznan
0% Form 100%
0% Att 100%
17% Def 83%
0% Poisson Distribution 0%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
17.0% Total 83.0%
Lincoln Red Imps FC

Lincoln Red Imps FC — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 72%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
5 (śr. 5.0)
Lech Poznan

Lech Poznan — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 22%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
4 (śr. 4.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)