Specjalna oferta bukmacherska
Primera Nacional

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Los Andes - Tristan Suarez

Primera Nacional · argentina · 23-03-2025

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Stadion
Estadio Eduardo Gallardón
Miasto
Lomas de Zamora, Provincia de Buenos Aires

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Tristan Suarez 1:1 Los Andes

Match Insight

Los Andes - Tristan Suarez — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Los Andes
10%
Los Andes
45%
Remis
45%
Tristan Suarez
Tristan Suarez

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Tristan Suarez
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Tristan Suarez and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Los Andes vs Tristan Suarez
42% Form 58%
55% Att 45%
20% Def 80%
40% Poisson Distribution 60%
15% H2h 85%
17% Goals 83%
31.5% Total 68.5%
Los Andes

Los Andes — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 60%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Tristan Suarez

Tristan Suarez — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 90%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
1 (śr. 0.2)