Specjalna oferta bukmacherska
QSL Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Lusail City - Al Ahli Doha

QSL Cup · qatar · 24-09-2025

Match Insight

Lusail City - Al Ahli Doha — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Lusail City
10%
Lusail City
45%
Remis
45%
Al Ahli Doha
Al Ahli Doha

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Al Ahli Doha
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Al Ahli Doha
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Lusail City vs Al Ahli Doha
0% Form 100%
100% Att 0%
0% Def 100%
0% Poisson Distribution 0%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
0% Total 0%
Lusail City

Lusail City — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 5%
Skuteczność obrony 75%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
5 (śr. 5.0)
Al Ahli Doha

Al Ahli Doha — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)