Specjalna oferta bukmacherska
Ligat Ha'al

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva

Ligat Ha'al · israel · 24-08-2025

Match Insight

Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Maccabi Netanya
0%
Maccabi Netanya
50%
Remis
50%
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hapoel Beer Sheva
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Hapoel Beer Sheva
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Maccabi Netanya vs Hapoel Beer Sheva
0% Form 0%
0% Att 0%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
20% H2h 80%
36% Goals 64%
28.0% Total 72.0%
Maccabi Netanya

Maccabi Netanya — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
Hapoel Beer Sheva

Hapoel Beer Sheva — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)