Specjalna oferta bukmacherska
Botola Pro

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Maghreb Fès - CODM Meknès

Botola Pro · morocco · 28-09-2025

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
Complexe Sportif de Fès
Miasto
Fès

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Maghreb Fès 1:3 CODM Meknès

Match Insight

Maghreb Fès - CODM Meknès — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Maghreb Fès
35%
Maghreb Fès
35%
Remis
30%
CODM Meknès
CODM Meknès

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Maghreb Fès
Over/Under bramek
Porada Double chance : Maghreb Fès or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Maghreb Fès vs CODM Meknès
60% Form 40%
67% Att 33%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
0% H2h 100%
17% Goals 83%
48.0% Total 52.0%
Maghreb Fès

Maghreb Fès — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 44%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
4 (śr. 2.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
CODM Meknès

CODM Meknès — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 22%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
2 (śr. 1.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)