Specjalna oferta bukmacherska
Segunda División

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Malaga - Real Sociedad II

Segunda División · spain · 24-08-2025

Match Insight

Malaga - Real Sociedad II — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Malaga
10%
Malaga
45%
Remis
45%
Real Sociedad II
Real Sociedad II

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Real Sociedad II
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Real Sociedad II and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Malaga vs Real Sociedad II
25% Form 75%
50% Att 50%
0% Def 100%
0% Poisson Distribution 0%
50% H2h 50%
40% Goals 60%
41.3% Total 58.8%
Malaga

Malaga — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 6%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)
Real Sociedad II

Real Sociedad II — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 6%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)