Specjalna oferta bukmacherska
Second League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Marek - Sportist Svoge

Second League · bulgaria · 26-04-2025

Informacje o meczu

Etap
33. kolejka
Stadion
Stadion Bonchuk
Miasto
Dupnitsa

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Sportist Svoge 0:2 Marek

Match Insight

Marek - Sportist Svoge — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Marek
10%
Marek
45%
Remis
45%
Sportist Svoge
Sportist Svoge

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Sportist Svoge
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Sportist Svoge and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Marek vs Sportist Svoge
44% Form 56%
56% Att 44%
14% Def 86%
77% Poisson Distribution 23%
40% H2h 60%
44% Goals 56%
45.8% Total 54.2%
Marek

Marek — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 56%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Sportist Svoge

Sportist Svoge — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 44%
Skuteczność obrony 89%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
1 (śr. 0.2)