Specjalna oferta bukmacherska
EFL Trophy

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Milton Keynes Dons - West Ham United U21

EFL Trophy · england · 16-09-2025

Informacje o meczu

Etap
1. kolejka
Sędzia
Aaron Farmer
Stadion
Stadium MK
Miasto
Milton Keynes, Buckinghamshire

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Milton Keynes Dons 2:0 West Ham United U21

Match Insight

Milton Keynes Dons - West Ham United U21 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Milton Keynes Dons
50%
Milton Keynes Dons
50%
Remis
0%
West Ham United U21
West Ham United U21

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Milton Keynes Dons
Over/Under bramek
Porada Double chance : Milton Keynes Dons or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Milton Keynes Dons vs West Ham United U21
0% Form 0%
0% Att 0%
0% Def 0%
0% Poisson Distribution 0%
100% H2h 0%
100% Goals 0%
0% Total 0%
Milton Keynes Dons

Milton Keynes Dons — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)
West Ham United U21

West Ham United U21 — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)