Specjalna oferta bukmacherska
1. Division

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Minsk II - Lokomotiv Gomel

1. Division · belarus · 24-08-2025

Informacje o meczu

Etap
21. kolejka
Stadion
Stadion FK Minsk
Miasto
Minsk

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Lokomotiv Gomel 1:0 Minsk II

Match Insight

Minsk II - Lokomotiv Gomel — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Minsk II
10%
Minsk II
45%
Remis
45%
Lokomotiv Gomel
Lokomotiv Gomel

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Lokomotiv Gomel
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Lokomotiv Gomel
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Minsk II vs Lokomotiv Gomel
39% Form 61%
29% Att 71%
50% Def 50%
34% Poisson Distribution 66%
50% H2h 50%
58% Goals 42%
43.3% Total 56.7%
Minsk II

Minsk II — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Lokomotiv Gomel

Lokomotiv Gomel — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 71%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)