Specjalna oferta bukmacherska
Allsvenskan

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Mjallby AIF - Djurgardens IF

Allsvenskan · sweden · 17-08-2025

Match Insight

Mjallby AIF - Djurgardens IF — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Mjallby AIF
45%
Mjallby AIF
45%
Remis
10%
Djurgardens IF
Djurgardens IF

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Mjallby AIF
Over/Under bramek
Porada Double chance : Mjallby AIF or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Mjallby AIF vs Djurgardens IF
65% Form 35%
56% Att 44%
50% Def 50%
76% Poisson Distribution 24%
50% H2h 50%
50% Goals 50%
57.8% Total 42.2%
Mjallby AIF

Mjallby AIF — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 67%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)
Djurgardens IF

Djurgardens IF — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 89%
Skuteczność obrony 67%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)