Specjalna oferta bukmacherska
Serie D - Girone E

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Montevarchi Calcio - Sporting Trestina

Serie D - Girone E · italy · 13-04-2025

Informacje o meczu

Etap
31. kolejka
Stadion
Stadio Gastone Brilli Peri
Miasto
Montevarchi

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Sporting Trestina 2:2 Montevarchi Calcio

Match Insight

Montevarchi Calcio - Sporting Trestina — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Montevarchi Calcio
10%
Montevarchi Calcio
45%
Remis
45%
Sporting Trestina
Sporting Trestina

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Sporting Trestina
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Sporting Trestina
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Montevarchi Calcio vs Sporting Trestina
38% Form 63%
46% Att 54%
50% Def 50%
59% Poisson Distribution 41%
38% H2h 62%
55% Goals 45%
47.7% Total 52.5%
Montevarchi Calcio

Montevarchi Calcio — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 67%
Skuteczność obrony 44%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Sporting Trestina

Sporting Trestina — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 78%
Skuteczność obrony 44%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)