Specjalna oferta bukmacherska
Botola 2

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Mouloudia Oujda - KAC Kenitra

Botola 2 · morocco · 25-01-2026

Informacje o meczu

Etap
12. kolejka
Stadion
Honneur Stadium
Miasto
Oujda

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Mouloudia Oujda 2:1 KAC Kenitra

Match Insight

Mouloudia Oujda - KAC Kenitra — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Mouloudia Oujda
45%
Mouloudia Oujda
45%
Remis
10%
KAC Kenitra
KAC Kenitra

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Mouloudia Oujda
Over/Under bramek
Porada Double chance : Mouloudia Oujda or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Mouloudia Oujda vs KAC Kenitra
56% Form 44%
59% Att 41%
50% Def 50%
71% Poisson Distribution 29%
71% H2h 29%
60% Goals 40%
61.2% Total 38.8%
Mouloudia Oujda

Mouloudia Oujda — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 38%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
KAC Kenitra

KAC Kenitra — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 88%
Skuteczność obrony 38%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)