Specjalna oferta bukmacherska
Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Napredak - IMT Novi Beograd

Cup · serbia · 02-04-2025

Match Insight

Napredak - IMT Novi Beograd — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Napredak
0%
Napredak
50%
Remis
50%
IMT Novi Beograd
IMT Novi Beograd

Prognoza

Przewidywany zwycięzca IMT Novi Beograd
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or IMT Novi Beograd and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Napredak vs IMT Novi Beograd
25% Form 75%
40% Att 60%
33% Def 67%
0% Poisson Distribution 0%
20% H2h 80%
31% Goals 69%
29.8% Total 70.2%
Napredak

Napredak — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 13%
Skuteczność obrony 88%
Bramki strzelone
2 (śr. 1.0)
Bramki stracone
2 (śr. 1.0)
IMT Novi Beograd

IMT Novi Beograd — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 19%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
3 (śr. 1.5)
Bramki stracone
1 (śr. 0.5)