Specjalna oferta bukmacherska
HNL

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: NK Osijek - NK Varazdin

HNL · croatia · 16-03-2025

Match Insight

NK Osijek - NK Varazdin — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

NK Osijek
10%
NK Osijek
45%
Remis
45%
NK Varazdin
NK Varazdin

Prognoza

Przewidywany zwycięzca NK Varazdin
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or NK Varazdin and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

NK Osijek vs NK Varazdin
0% Form 100%
33% Att 67%
20% Def 80%
47% Poisson Distribution 53%
62% H2h 38%
60% Goals 40%
44.4% Total 55.6%
NK Osijek

NK Osijek — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 9%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
1 (śr. 0.2)
Bramki stracone
12 (śr. 2.4)
NK Varazdin

NK Varazdin — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 18%
Skuteczność obrony 73%
Bramki strzelone
2 (śr. 0.4)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)