Specjalna oferta bukmacherska
Oberliga - Schleswig-Holstein

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Oldenburger SV - Eckernförder SV

Oberliga - Schleswig-Holstein · germany · 27-04-2025

Informacje o meczu

Etap
27. kolejka
Stadion
B-Platz Oldenburg in Holstein
Miasto
Oldenburg in Holstein

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Eckernförder SV 0:1 Oldenburger SV

Match Insight

Oldenburger SV - Eckernförder SV — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Oldenburger SV
10%
Oldenburger SV
45%
Remis
45%
Eckernförder SV
Eckernförder SV

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Eckernförder SV
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Eckernförder SV and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Oldenburger SV vs Eckernförder SV
25% Form 75%
27% Att 73%
54% Def 46%
50% Poisson Distribution 50%
29% H2h 71%
32% Goals 68%
36.2% Total 63.8%
Oldenburger SV

Oldenburger SV — statystyki

Forma drużyny 7%
Skuteczność ataku 19%
Skuteczność obrony 25%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
12 (śr. 2.4)
Eckernförder SV

Eckernförder SV — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 13%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
14 (śr. 2.8)