Specjalna oferta bukmacherska
USL Championship

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Orange County SC - El Paso Locomotive

USL Championship · usa · 05-10-2025

Match Insight

Orange County SC - El Paso Locomotive — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Orange County SC
45%
Orange County SC
45%
Remis
10%
El Paso Locomotive
El Paso Locomotive

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Orange County SC
Over/Under bramek
Porada Double chance : Orange County SC or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Orange County SC vs El Paso Locomotive
33% Form 67%
50% Att 50%
40% Def 60%
60% Poisson Distribution 40%
71% H2h 29%
86% Goals 14%
56.7% Total 43.3%
Orange County SC

Orange County SC — statystyki

Forma drużyny 13%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
12 (śr. 2.4)
El Paso Locomotive

El Paso Locomotive — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)