Specjalna oferta bukmacherska
Superettan

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Orgryte IS - IK brage

Superettan · sweden · 23-08-2025

Informacje o meczu

Etap
20. kolejka
Sędzia
Jasmin Svraka, Sweden
Stadion
Gamla Ullevi
Miasto
Göteborg

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
IK brage 3:2 Orgryte IS

Match Insight

Orgryte IS - IK brage — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Orgryte IS
45%
Orgryte IS
45%
Remis
10%
IK brage
IK brage

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Orgryte IS
Over/Under bramek
Porada Double chance : Orgryte IS or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Orgryte IS vs IK brage
54% Form 46%
48% Att 52%
78% Def 22%
71% Poisson Distribution 29%
50% H2h 50%
56% Goals 44%
59.5% Total 40.5%
Orgryte IS

Orgryte IS — statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 80%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
2 (śr. 0.4)
IK brage

IK brage — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 30%
Bramki strzelone
13 (śr. 2.6)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)