Specjalna oferta bukmacherska
Second League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Otrant-Olympic - Lovćen

Second League · montenegro · 26-10-2025

Informacje o meczu

Etap
13. kolejka
Stadion
Stadion Olympic
Miasto
Ulcinj

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Lovćen 0:3 Otrant-Olympic

Match Insight

Otrant-Olympic - Lovćen — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Otrant-Olympic
45%
Otrant-Olympic
45%
Remis
10%
Lovćen
Lovćen

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Otrant-Olympic
Over/Under bramek
Porada Winner : Otrant-Olympic
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Otrant-Olympic vs Lovćen
80% Form 20%
92% Att 8%
56% Def 44%
80% Poisson Distribution 20%
75% H2h 25%
88% Goals 13%
78.5% Total 21.7%
Otrant-Olympic

Otrant-Olympic — statystyki

Forma drużyny 80%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 56%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Lovćen

Lovćen — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 11%
Skuteczność obrony 44%
Bramki strzelone
1 (śr. 0.2)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)