Specjalna oferta bukmacherska
A Lyga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Panevėžys - FK Trakai

A Lyga · lithuania · 22-10-2025

Informacje o meczu

Etap
32. kolejka
Stadion
Aukstaitijos Stadium

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
FK Trakai 1:3 Panevėžys

Match Insight

Panevėžys - FK Trakai — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Panevėžys
45%
Panevėžys
45%
Remis
10%
FK Trakai
FK Trakai

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Panevėžys
Over/Under bramek
Porada Winner : Panevėžys
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Panevėžys vs FK Trakai
60% Form 40%
69% Att 31%
56% Def 44%
77% Poisson Distribution 23%
80% H2h 20%
71% Goals 29%
68.8% Total 31.2%
Panevėžys

Panevėžys — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 75%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
8 (śr. 1.6)
FK Trakai

FK Trakai — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 17%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)