Specjalna oferta bukmacherska
Ligue 1

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Paradou AC - USM Alger

Ligue 1 · algeria · 06-09-2025

Informacje o meczu

Etap
3. kolejka
Stadion
Stade Dar El Beïda
Miasto
al-Jazā’ir (Algiers)

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
USM Alger 1:5 Paradou AC

Match Insight

Paradou AC - USM Alger — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Paradou AC
45%
Paradou AC
45%
Remis
10%
USM Alger
USM Alger

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Paradou AC
Over/Under -2.5 bramek
Porada Combo Double chance : Paradou AC or draw and -2.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Paradou AC vs USM Alger
50% Form 50%
0% Att 0%
0% Def 100%
0% Poisson Distribution 0%
93% H2h 7%
75% Goals 25%
72.7% Total 27.3%
Paradou AC

Paradou AC — statystyki

Forma drużyny 17%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 88%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
1 (śr. 0.5)
USM Alger

USM Alger — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 100%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)