Specjalna oferta bukmacherska
League One

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Plymouth - Stockport County

League One · england · 06-09-2025

Match Insight

Plymouth - Stockport County — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Plymouth
0%
Plymouth
50%
Remis
50%
Stockport County
Stockport County

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Stockport County
Over/Under bramek
Porada Winner : Stockport County
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Plymouth vs Stockport County
27% Form 73%
27% Att 73%
41% Def 59%
20% Poisson Distribution 80%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
28.8% Total 71.3%
Plymouth

Plymouth — statystyki

Forma drużyny 20%
Skuteczność ataku 43%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Stockport County

Stockport County — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 100%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)