Specjalna oferta bukmacherska
Welsh Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Porthmadog - Buckley Town

Welsh Cup · wales · 18-10-2025

Informacje o meczu

Etap
128. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Porthmadog 1:3 Buckley Town

Match Insight

Porthmadog - Buckley Town — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Porthmadog
0%
Porthmadog
50%
Remis
50%
Buckley Town
Buckley Town

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Buckley Town
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Buckley Town
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Porthmadog vs Buckley Town
100% Form 0%
100% Att 0%
0% Def 100%
0% Poisson Distribution 0%
15% H2h 85%
29% Goals 71%
22.0% Total 78.0%
Porthmadog

Porthmadog — statystyki

Forma drużyny 50%
Skuteczność ataku 13%
Skuteczność obrony 81%
Bramki strzelone
4 (śr. 2.0)
Bramki stracone
6 (śr. 3.0)
Buckley Town

Buckley Town — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 0%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
0 (śr. 0.0)
Bramki stracone
0 (śr. 0.0)