Specjalna oferta bukmacherska
Liga 1

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Pusamania Borneo - Bali United

Liga 1 · indonesia · 30-11-2025

Informacje o meczu

Etap
14. kolejka
Stadion
Stadion Batakan
Miasto
Balikpapan

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Bali United 3:2 Pusamania Borneo

Match Insight

Pusamania Borneo - Bali United — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Pusamania Borneo
50%
Pusamania Borneo
50%
Remis
0%
Bali United
Bali United

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Pusamania Borneo
Over/Under bramek
Porada Winner : Pusamania Borneo
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Pusamania Borneo vs Bali United
75% Form 25%
80% Att 20%
80% Def 20%
87% Poisson Distribution 13%
71% H2h 29%
63% Goals 38%
76.0% Total 24.2%
Pusamania Borneo

Pusamania Borneo — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 86%
Skuteczność obrony 93%
Bramki strzelone
12 (śr. 2.4)
Bramki stracone
1 (śr. 0.2)
Bali United

Bali United — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 21%
Skuteczność obrony 71%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)