Specjalna oferta bukmacherska
Tercera División RFEF - Group 7

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Rayo Vallecano II - Carabanchel

Tercera División RFEF - Group 7 · spain · 09-03-2025

Informacje o meczu

Etap
7. kolejka
Stadion
Ciudad Deportiva Rayo Vallecano Campo 4
Miasto
Madrid

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Carabanchel 0:1 Rayo Vallecano II

Match Insight

Rayo Vallecano II - Carabanchel — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Rayo Vallecano II
45%
Rayo Vallecano II
45%
Remis
10%
Carabanchel
Carabanchel

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Rayo Vallecano II
Over/Under bramek
Porada Winner : Rayo Vallecano II
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Rayo Vallecano II vs Carabanchel
68% Form 32%
75% Att 25%
33% Def 67%
82% Poisson Distribution 18%
75% H2h 25%
73% Goals 27%
67.7% Total 32.3%
Rayo Vallecano II

Rayo Vallecano II — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 90%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
18 (śr. 3.6)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Carabanchel

Carabanchel — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 30%
Skuteczność obrony 75%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)