Specjalna oferta bukmacherska
Primera División RFEF - Group 2

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Real Murcia - Sevilla Atletico

Primera División RFEF - Group 2 · spain · 03-10-2025

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Estadio Enrique Roca de Murcia
Miasto
Murcia

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Real Murcia 0:2 Sevilla Atletico

Match Insight

Real Murcia - Sevilla Atletico — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Real Murcia
45%
Real Murcia
45%
Remis
10%
Sevilla Atletico
Sevilla Atletico

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Real Murcia
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : Real Murcia or draw and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Real Murcia vs Sevilla Atletico
56% Form 44%
57% Att 43%
50% Def 50%
74% Poisson Distribution 26%
50% H2h 50%
44% Goals 56%
55.2% Total 44.8%
Real Murcia

Real Murcia — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 80%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)
Sevilla Atletico

Sevilla Atletico — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
3 (śr. 0.6)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)