Specjalna oferta bukmacherska
Major League Soccer

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Real Salt Lake - FC Dallas

Major League Soccer · usa · 23-03-2025

Match Insight

Real Salt Lake - FC Dallas — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Real Salt Lake
35%
Real Salt Lake
35%
Remis
30%
FC Dallas
FC Dallas

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Real Salt Lake
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : Real Salt Lake or draw and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Real Salt Lake vs FC Dallas
60% Form 40%
45% Att 55%
50% Def 50%
42% Poisson Distribution 58%
38% H2h 62%
45% Goals 55%
46.7% Total 53.3%
Real Salt Lake

Real Salt Lake — statystyki

Forma drużyny 50%
Skuteczność ataku 36%
Skuteczność obrony 43%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.3)
Bramki stracone
8 (śr. 2.0)
FC Dallas

FC Dallas — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 43%
Skuteczność obrony 43%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.5)
Bramki stracone
8 (śr. 2.0)