Specjalna oferta bukmacherska
Süper Lig

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Rizespor - Istanbul Basaksehir

Süper Lig · turkey · 22-10-2025

Match Insight

Rizespor - Istanbul Basaksehir — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Rizespor
10%
Rizespor
45%
Remis
45%
Istanbul Basaksehir
Istanbul Basaksehir

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Istanbul Basaksehir
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Istanbul Basaksehir
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Rizespor vs Istanbul Basaksehir
64% Form 36%
64% Att 36%
46% Def 54%
35% Poisson Distribution 65%
29% H2h 71%
31% Goals 69%
44.8% Total 55.2%
Rizespor

Rizespor — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 53%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
Istanbul Basaksehir

Istanbul Basaksehir — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 33%
Skuteczność obrony 60%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)