Specjalna oferta bukmacherska
Championship

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Ross County - ST Johnstone

Championship · scotland · 27-12-2025

Informacje o meczu

Etap
20. kolejka
Stadion
Global Energy Stadium
Miasto
Dingwall

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
ST Johnstone 0:0 Ross County

Match Insight

Ross County - ST Johnstone — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Ross County
0%
Ross County
50%
Remis
50%
ST Johnstone
ST Johnstone

Prognoza

Przewidywany zwycięzca ST Johnstone
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Winner : ST Johnstone and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Ross County vs ST Johnstone
9% Form 91%
22% Att 78%
30% Def 70%
24% Poisson Distribution 76%
7% H2h 93%
13% Goals 88%
17.5% Total 82.7%
Ross County

Ross County — statystyki

Forma drużyny 7%
Skuteczność ataku 27%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
16 (śr. 3.2)
ST Johnstone

ST Johnstone — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 93%
Skuteczność obrony 53%
Bramki strzelone
14 (śr. 2.8)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)