Specjalna oferta bukmacherska
Second League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Rudar - Internacional Podgorica

Second League · montenegro · 18-10-2025

Informacje o meczu

Etap
12. kolejka
Stadion
Stadion Pod Golubinjom
Miasto
Pljevlja

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Internacional Podgorica 1:2 Rudar

Match Insight

Rudar - Internacional Podgorica — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Rudar
45%
Rudar
45%
Remis
10%
Internacional Podgorica
Internacional Podgorica

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Rudar
Over/Under bramek
Porada Winner : Rudar
Zwycięzca czy remis? Nie

Porównanie drużyn

Rudar vs Internacional Podgorica
58% Form 42%
67% Att 33%
47% Def 53%
94% Poisson Distribution 6%
100% H2h 0%
67% Goals 33%
66.6% Total 33.4%
Rudar

Rudar — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 56%
Skuteczność obrony 44%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Internacional Podgorica

Internacional Podgorica — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 28%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
5 (śr. 1.0)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)