Specjalna oferta bukmacherska
CAF Confederation Cup

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: San-Pédro - Coton Sport Ouidah

CAF Confederation Cup · world · 18-10-2025

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka

Ostatnie mecze i forma

Match Insight

San-Pédro - Coton Sport Ouidah — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

San-Pédro
10%
San-Pédro
45%
Remis
45%
Coton Sport Ouidah
Coton Sport Ouidah

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Coton Sport Ouidah
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Coton Sport Ouidah
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

San-Pédro vs Coton Sport Ouidah
50% Form 50%
43% Att 57%
33% Def 67%
0% Poisson Distribution 0%
0% H2h 0%
0% Goals 0%
42.0% Total 58.0%
San-Pédro

San-Pédro — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 23%
Skuteczność obrony 85%
Bramki strzelone
3 (śr. 1.5)
Bramki stracone
2 (śr. 1.0)
Coton Sport Ouidah

Coton Sport Ouidah — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 31%
Skuteczność obrony 92%
Bramki strzelone
4 (śr. 2.0)
Bramki stracone
1 (śr. 0.5)