Specjalna oferta bukmacherska
Major League Soccer

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Seattle Sounders - Real Salt Lake

Major League Soccer · usa · 12-10-2025

Match Insight

Seattle Sounders - Real Salt Lake — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Seattle Sounders
10%
Seattle Sounders
45%
Remis
45%
Real Salt Lake
Real Salt Lake

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Real Salt Lake
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Real Salt Lake
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Seattle Sounders vs Real Salt Lake
36% Form 64%
47% Att 53%
53% Def 47%
75% Poisson Distribution 25%
15% H2h 85%
11% Goals 89%
39.5% Total 60.5%
Seattle Sounders

Seattle Sounders — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 70%
Skuteczność obrony 10%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
9 (śr. 1.8)
Real Salt Lake

Real Salt Lake — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 80%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)