Specjalna oferta bukmacherska
K League 2

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Seoul E-Land FC - Busan I Park

K League 2 · south-korea · 19-10-2025

Match Insight

Seoul E-Land FC - Busan I Park — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Seoul E-Land FC
45%
Seoul E-Land FC
45%
Remis
10%
Busan I Park
Busan I Park

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Seoul E-Land FC
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : Seoul E-Land FC or draw and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Seoul E-Land FC vs Busan I Park
69% Form 31%
60% Att 40%
63% Def 38%
37% Poisson Distribution 63%
62% H2h 38%
53% Goals 47%
57.3% Total 42.8%
Seoul E-Land FC

Seoul E-Land FC — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 43%
Skuteczność obrony 79%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)
Busan I Park

Busan I Park — statystyki

Forma drużyny 27%
Skuteczność ataku 29%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
5 (śr. 1.0)