Specjalna oferta bukmacherska
Ettan - Södra

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Skövde AIK - Angelholms FF

Ettan - Södra · sweden · 27-09-2025

Informacje o meczu

Etap
24. kolejka
Stadion
Södermalms IP
Miasto
Skövde

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Angelholms FF 1:2 Skövde AIK

Match Insight

Skövde AIK - Angelholms FF — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Skövde AIK
10%
Skövde AIK
45%
Remis
45%
Angelholms FF
Angelholms FF

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Angelholms FF
Over/Under bramek
Porada Double chance : draw or Angelholms FF
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Skövde AIK vs Angelholms FF
38% Form 62%
50% Att 50%
36% Def 64%
39% Poisson Distribution 61%
50% H2h 50%
50% Goals 50%
43.8% Total 56.2%
Skövde AIK

Skövde AIK — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 54%
Skuteczność obrony 46%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
Angelholms FF

Angelholms FF — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 54%
Skuteczność obrony 69%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)