Specjalna oferta bukmacherska
Second NL

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Solin - Mladost Ždralovi

Second NL · croatia · 15-03-2025

Informacje o meczu

Etap
19. kolejka
Stadion
Stadion pokraj Jadra
Miasto
Solin

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Mladost Ždralovi 0:1 Solin

Match Insight

Solin - Mladost Ždralovi — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Solin
45%
Solin
45%
Remis
10%
Mladost Ždralovi
Mladost Ždralovi

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Solin
Over/Under bramek
Porada Double chance : Solin or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Solin vs Mladost Ždralovi
42% Form 58%
50% Att 50%
33% Def 67%
55% Poisson Distribution 45%
100% H2h 0%
100% Goals 0%
45.0% Total 55.0%
Solin

Solin — statystyki

Forma drużyny 53%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 60%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Mladost Ždralovi

Mladost Ždralovi — statystyki

Forma drużyny 73%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 80%
Bramki strzelone
9 (śr. 1.8)
Bramki stracone
3 (śr. 0.6)