Specjalna oferta bukmacherska
Friendlies Clubs

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Spartak Moscow - Krylia Sovetov

Friendlies Clubs · world · 04-07-2026

Match Insight

Spartak Moscow - Krylia Sovetov — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Spartak Moscow
45%
Spartak Moscow
45%
Remis
10%
Krylia Sovetov
Krylia Sovetov

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Spartak Moscow
Over/Under bramek
Porada Double chance : Spartak Moscow or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Spartak Moscow vs Krylia Sovetov
65% Form 35%
48% Att 52%
71% Def 29%
58% Poisson Distribution 42%
80% H2h 20%
75% Goals 25%
66.2% Total 33.8%
Spartak Moscow

Spartak Moscow — statystyki

Forma drużyny 87%
Skuteczność ataku 56%
Skuteczność obrony 78%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
4 (śr. 0.8)
Krylia Sovetov

Krylia Sovetov — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 61%
Skuteczność obrony 44%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)