Specjalna oferta bukmacherska
Primera División

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Sporting Cristal - Cusco

Primera División · peru · 13-04-2025

Match Insight

Sporting Cristal - Cusco — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Sporting Cristal
45%
Sporting Cristal
45%
Remis
10%
Cusco
Cusco

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Sporting Cristal
Over/Under bramek
Porada Double chance : Sporting Cristal or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Sporting Cristal vs Cusco
38% Form 63%
42% Att 58%
50% Def 50%
64% Poisson Distribution 36%
71% H2h 29%
58% Goals 42%
53.8% Total 46.3%
Sporting Cristal

Sporting Cristal — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 57%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
Cusco

Cusco — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 79%
Skuteczność obrony 50%
Bramki strzelone
11 (śr. 2.2)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)