Specjalna oferta bukmacherska
Premier Division

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: St Patrick's Athl. - Drogheda United

Premier Division · ireland · 13-06-2025

Match Insight

St Patrick's Athl. - Drogheda United — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

St Patrick's Athl.
45%
St Patrick's Athl.
45%
Remis
10%
Drogheda United
Drogheda United

Prognoza

Przewidywany zwycięzca St Patrick's Athl.
Over/Under bramek
Porada Double chance : St Patrick's Athl. or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

St Patrick's Athl. vs Drogheda United
54% Form 46%
64% Att 36%
38% Def 63%
62% Poisson Distribution 38%
75% H2h 25%
83% Goals 17%
62.7% Total 37.5%
St Patrick's Athl.

St Patrick's Athl. — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 88%
Skuteczność obrony 0%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Drogheda United

Drogheda United — statystyki

Forma drużyny 40%
Skuteczność ataku 50%
Skuteczność obrony 25%
Bramki strzelone
4 (śr. 0.8)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)