Na dziś
Brak aktywnych spotkań do pokazania.
I Liga

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Stal Rzeszów - Tychy 71

I Liga · Poland · 22.11.2025

Match information

Etap
17. kolejka
Stadion
Stadion Miejski w Rzeszowie
Miasto
Rzeszow

Match Insight

Stal Rzeszów - Tychy 71 — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
2.15
X
3.95
2
3.0

Predykcje

Stal Rzeszów
45%
Stal Rzeszów
45%
Remis
10%
Tychy 71
Tychy 71

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Stal Rzeszów
Over/Under bramek
Porada Double chance : Stal Rzeszów or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Stal Rzeszów vs Tychy 71
88% Forma 13%
57% Atak 43%
52% Obrona 48%
59% Rozkład Poissona 41%
29% Bezpośrednie starcia 71%
50% Bramki 50%
55.8% Łącznie 44.3%
Stal Rzeszów

Stal Rzeszów — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 53%
Skuteczność obrony 33%
Bramki strzelone
8 (śr. 1.6)
Bramki stracone
10 (śr. 2.0)
Tychy 71

Tychy 71 — statystyki

Forma drużyny 7%
Skuteczność ataku 40%
Skuteczność obrony 27%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
11 (śr. 2.2)