Specjalna oferta bukmacherska
League One

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Stockport County - Stevenage

League One · england · 13-12-2025

Match Insight

Stockport County - Stevenage — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Stockport County
45%
Stockport County
45%
Remis
10%
Stevenage
Stevenage

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Stockport County
Over/Under -3.5 bramek
Porada Combo Double chance : Stockport County or draw and -3.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Stockport County vs Stevenage
58% Form 42%
86% Att 14%
22% Def 78%
43% Poisson Distribution 57%
50% H2h 50%
64% Goals 36%
53.8% Total 46.2%
Stockport County

Stockport County — statystyki

Forma drużyny 47%
Skuteczność ataku 60%
Skuteczność obrony 30%
Bramki strzelone
6 (śr. 1.2)
Bramki stracone
7 (śr. 1.4)
Stevenage

Stevenage — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 10%
Skuteczność obrony 80%
Bramki strzelone
1 (śr. 0.2)
Bramki stracone
2 (śr. 0.4)