Specjalna oferta bukmacherska
Copa Grão Pará

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Tuna Luso - Águia de Marabá

Copa Grão Pará · Brazil · 12-04-2025

Informacje o meczu

Etap
Final
Stadion
Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença
Miasto
Belém, Pará

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Águia de Marabá 0:0 Tuna Luso

Match Insight

Tuna Luso - Águia de Marabá — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Tuna Luso
45%
Tuna Luso
45%
Remis
10%
Águia de Marabá
Águia de Marabá

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Tuna Luso
Over/Under bramek
Porada Double chance : Tuna Luso or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Tuna Luso vs Águia de Marabá
75% Form 25%
50% Att 50%
67% Def 33%
0% Poisson Distribution 0%
62% H2h 38%
58% Goals 42%
62.4% Total 37.6%
Tuna Luso

Tuna Luso — statystyki

Forma drużyny 100%
Skuteczność ataku 13%
Skuteczność obrony 94%
Bramki strzelone
2 (śr. 2.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)
Águia de Marabá

Águia de Marabá — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 13%
Skuteczność obrony 88%
Bramki strzelone
2 (śr. 2.0)
Bramki stracone
2 (śr. 2.0)