Specjalna oferta bukmacherska
Northern Territory Premier League

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Uni Azzurri - Hellenic Athletic

Northern Territory Premier League · australia · 22-03-2025

Match Insight

Uni Azzurri - Hellenic Athletic — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Uni Azzurri
10%
Uni Azzurri
45%
Remis
45%
Hellenic Athletic
Hellenic Athletic

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Hellenic Athletic
Over/Under +1.5 bramek
Porada Combo Double chance : draw or Hellenic Athletic and +1.5 goals
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Uni Azzurri vs Hellenic Athletic
0% Form 100%
50% Att 50%
17% Def 83%
0% Poisson Distribution 0%
20% H2h 80%
33% Goals 67%
30.0% Total 70.0%
Uni Azzurri

Uni Azzurri — statystyki

Forma drużyny 0%
Skuteczność ataku 7%
Skuteczność obrony 64%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
5 (śr. 5.0)
Hellenic Athletic

Hellenic Athletic — statystyki

Forma drużyny 33%
Skuteczność ataku 7%
Skuteczność obrony 93%
Bramki strzelone
1 (śr. 1.0)
Bramki stracone
1 (śr. 1.0)