Specjalna oferta bukmacherska
III Liga - Group 2

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie: Unia Swarzędz - Sokół Kleczew

III Liga - Group 2 · poland · 08-03-2025

Informacje o meczu

Etap
2. kolejka
Stadion
Stadion Miejski
Miasto
Swarzędz

Ostatnie mecze i forma

Poprzedni bezpośredni mecz

Pełne H2H →
Sokół Kleczew 4:2 Unia Swarzędz

Match Insight

Unia Swarzędz - Sokół Kleczew — typy bukmacherskie, kursy i zapowiedź

Najważniejsze liczby przed meczem: rynek 1X2, przewidywania modelu i szybkie porównanie obu drużyn.

Kursy przedmeczowe

bukmacher lvbet
1
-
X
-
2
-

Predykcje

Unia Swarzędz
45%
Unia Swarzędz
45%
Remis
10%
Sokół Kleczew
Sokół Kleczew

Prognoza

Przewidywany zwycięzca Unia Swarzędz
Over/Under bramek
Porada Double chance : Unia Swarzędz or draw
Zwycięzca czy remis? Tak

Porównanie drużyn

Unia Swarzędz vs Sokół Kleczew
53% Form 47%
59% Att 41%
50% Def 50%
68% Poisson Distribution 32%
20% H2h 80%
44% Goals 56%
49.0% Total 51.0%
Unia Swarzędz

Unia Swarzędz — statystyki

Forma drużyny 67%
Skuteczność ataku 59%
Skuteczność obrony 65%
Bramki strzelone
10 (śr. 2.0)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)
Sokół Kleczew

Sokół Kleczew — statystyki

Forma drużyny 60%
Skuteczność ataku 41%
Skuteczność obrony 65%
Bramki strzelone
7 (śr. 1.4)
Bramki stracone
6 (śr. 1.2)